דליה תמיר – מתקשרת
דליה תמיר מוכרת לרבים מקו המומחים של תחנת הרדיו fm103, שם היא מגישה ומשדרת על בסיס קבוע. היא מגדירה עצמה כמתקשרת בינלאומית הפועלת בכל רחבי העולם, והיא פעילה בתחום המיסטיקה במשך יותר משלושים שנה. תמיר היא דור שלישי למשפחה העוסקת במיסטיקה ובתקשור, ואת ה"חניכות" שלה בתחום זה עשתה לצד אביה המנוח, יחזקיהו כהן ז"ל, שהיה רב גדול בירושלים. "קיבלתי את התקשור בירושה מאבא שלי," היא מספרת, "קיבלתי ממנו מסרים שאני צריכה לעזור לאנשים ולראות מה קורה איתם… קיבלתי ממנו גם את המסרים שאני צריכה לעסוק בזה וגם את הגנים שלו." היא מציינת כי ספגה ממנו רבות וכי עד היום היא מקבלת ממנו מסרים והוא נוכח עמה ברוחו בזמן שהיא מתקשרת.

תחומי העיסוק של דליה תמיר
בעבודתה משתמשת דליה בתקשור, בנומרולוגיה, בגרפולוגיה, בקריאת תווי פנים, בקריאה בקלפי טארוט וכן בכירולוגיה (קריאה בכף היד) ובקריאה בקפה. כמו כן, היא מפענחת חלומות, מבטלת חסימות ופותחת מזל בעבור אנשים שמזלם חסום בתחומי חיים שונים. נוסף על כך, תמיר עוסקת גם בייעוץ עסקי ואף בגישור. את השילוב בין שיטות האבחון והייעוץ השונות היא מתאימה על פי הלקוח – לעתים על פי בקשתו ולעתים בהתאם להרגשתה, היא יודעת מתי להשתמש באילו כלים.
היא עוסקת בייעוץ בכל התחומים – החל מייעוץ זוגי ומציאת אהבה, דרך בחירת מקצוע ותחום לימודים, המשך בצמיחה רוחנית ועד ייעוץ רפואי ובריאותי, יחסי משפחה ואפיון אישיותי לצורך הכוונה בצומתי חיים משמעותיים.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support